מערכת השעות שלנו 2023-2024. שנת הריקודים תפתח ביום ו' 1.9.23. ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות לשינויים במערכת.

יום א'יום ב'יום ג'יום ד'יום ה'יום ו'
היפ הופ ג-ה (חד שבועי)
קב' לולי פופ
בהדרכת רוני וייסמן
15:30-16:15
אקרו-מודרני ה-ז
אקרו רמה 1
בהדרכת רוני
14:25-15:25
קומפוזיציה דיגיטל דאנס ו-ח
קורס של ארבע חודשים
בהדרכת יעל
14:30-15:30
בלט קלאסי רמה 1
elementary
כיתות ה-ו
בהדרכת מיכאל
15:15-16:15
מודרני פיוז'ן inter ז-ח
בהדרכת איתי
9:00-10:00
היפ הופ ה-ז
להקת ווג
בהדרכת רחלי
16:15-17:15
אקרו-דאנס ג-ד
קב' ג'וניור
בהדרכת רוני
15:25-16:10
בלט קלאסי (טכניקה)
קב' פטיט
כיתות ב-ד
בהדרכת יעל
15:30-16:15
בלט קלאסי רמה 2
כיתות ה-ז
intermediate
16:15-17:15
היפ הופ משולב ג'אז
להקת מיני שאפו
כיתות ג-ה תלוי רמה
(דו שבועי)
בהדרכת מירב
16:15-17:00
"שפגט forte" - גמישות, מתיחות וכוח,
חיזוק טכניקה, פוינט ושפגט
ז-ח שיעור משמעותי
ומקדם כל רקדן.
בהדרכת איתי
10:00-10:45
היפ הופ ח ומעלה
להקת אדוונס
בהדרכת רחלי
17:15-18:15
היפ הופ משולב ג'אז
להקת מיני שאפו
כיתות ג-ה תלוי רמה (דו שבועי)
בהדרכת מירב
16:15-17:00
היפ הופ
כיתות א-ב
קב' דאנס
בהדרכת טל
16:15-17:00
שיעור פוינט מתחילים
כיתות ו-ח
בהדרכת מיכאל
17:15-17:45
ג'אז לירי וסטריט
להקה צעירה
כיתות ה-ז (דו שבועי)
בהדרכת מירב
17:00-18:00
מודרני פיוז'ן pro ט-יב
בהדרכת איתי
10:45-12:00
אקרו-דאנס א-ב
קב' ביט
בהדרכת רוני
18:30-19:15
ג'אז לירי וסטריט
להקה צעירה
כיתות ה-ז (דו שבועי)
בהדרכת מירב
17:00-18:00
טרום בלט
בנות 3-4.5
קב' הפיות
בהדרכת טל
17:00-17:30
בלט קלאסי רמה 3
כיתות ז-ח
advance
בהדרכת מיכאל
17:45-19:00
ג'אז לירי וסטריט
להקת עתודה
כיתות ז-ח (דו שבועי)
בהדרכת מירב
18:00-19:00
ברייקדאנס מתחילים
כיתות א ומעלה
בהדרכת אור
12:10-13:00
אקרו-מודרני ח-י
אקרו רמה 2
בהדרכת רוני
19:15-20:30
ג'אז לירי וסטריט
להקת עתודה
כיתות ז-ח (דו שבועי)
בהדרכת מירב
18:00-19:00
טרום בלט לגיל הרך
גילאי 4.5-6
קבוצת הנסיכות
17:30-18:15
שיעור פוינט ON POINT
רמת מתקדמים
בהדרכת מיכאל
19:00-19:30
ג'אז לירי וסטריט
להקה ייצוגית
כיתות ח-י (דו שבועי)
בהדרכת מירב
19:00-20:00
ברייקדאנס נבחרת מתקדמים
בהדרכת אור
13:00-14:15
פילטיס
בהדרכת יעל
20:45-21:35
ג'אז לירי וסטריט
להקה ייצוגית
כיתות ח-י (דו שבועי)
בהדרכת מירב
19:00-20:00
היפ הופ
כיתות א-ב
קב' ניצני שאפו
בהדרכת טל
18:15-19:00
בלט קלאסי רמה 4
כיתות ט-יב
Pro
בהדרכת מיכאל
19:30-20:45
ג'אז לירי וסטריט
להקת הבוגרות
תיכוניסטיות/חיילות/
משוחררות טריות...
גילאי 16 ומעלה
20:00-21:30
לשיעורים פרטיים בבלט קלאסי נא ליצור קשר עם מיכאל שניידר: 053-2850449
ג'אז נשים רמת מתחילות
בהדרכת מירב
20:00-21:00
בלט קלאסי א-ב
קב' הבלרינות
בהדרכת יעל
19:00-19:45
ג'אז נשים
קבוצת מתקדמות
21:00-22:30
U-JAM
חדש מארה"ב אימון
אירובי נשים בסגנון היפ הופ
(אין צורך בידע קודם)
19:45-20:45
פילאטיס
מועבר ע"י ספורטתרפיסטית
עיצוב וחיטוב הגוף
20:45-21:35