תקנון

תקנון ונהלי תשלום “סטודיו שאפו” 2020-21

תנאים כללים: חתימת ההורים בטופס ההרשמה ו/או התשלומים בפועל, מהווים הסכמה לתנאים הנ”ל:

 1. שנת הפעילות תחל ב-1/9/20ותסתיים ב-31/6/21.
 2. תינתן אפשרות לשיעור ניסיון אחד ללא התחייבות לפני ביצוע הרישום, משתתף שהחליט להירשם ישלם גם בעבור השיעור הנ”ל, בכל מקרה לא יובטח מקום בשיעור, אלא לאחר הרשמה והסדר תשלום כאמור לעיל.
 3. חופשות הסטודיו חופפות לחופשות מערכת החינוך, בחגי ישראל ובערבי חג לא יתקיימו שיעורים לרבות יום הזיכרון לחללי צה”ל. בחוה”מ סוכות, השיעורים מתקיימים כרגיל. בחוה”מ פסח לא יתקיימו שיעורים. 
 4. המחירים מחושבים עפ”י עלויות הביצוע בפועל. החופשות בחגים שבהן אין פעילות, כמפורט בסעיף 3, נכללות בעלות הכללית. שכר הלימוד מחושב עפ”י 38 שיעורים בפועל.
 5. ההרשמה הינה הרשמה שנתית ולא יתאפשר תשלום חודש בחודשו. 
 6. התשלום בגין הפעילות הינו תשלום חודשי, משתתף לא יזוכה בגין השתתפות חלקית.
 7. ההרשמה לחוגים מותנית בחתימה על תקנון הסטודיו וטופס רישום והצהרת בריאות.
 8. הנהלת הסטודיו רשאית לפי שיקול דעתה לשנות ימים ושעות פעילות, לבטל או לאחד שיעורים.
 9. פתיחת כל שיעור מותנית במספר משתתפים מינימלי, אי לכך ייתכנו שינויים במערכת השעות.
 10. בגין היעדרות מדריך, השיעור יועבר ע”י ממלא מקום ו/או ידחה למועד אחר עפ”י שיקול הנהלת הסטודיו.
 11. כל משתתף יתנהג באופן נאות תוך שמירה על מתקני הסטודיו, הנהלת הסטודיו רשאית להרחיק משתתף בשל התנהגות בלתי נאותה ו/או הפרעה במהלך התקין של השיעורים, הכל עפ”י שיקול  דעתה הבלעדי.
 12. יש להגיע בתלבושת עפ”י המקובל בסטודיו. רכישת הביגוד מתבצעת ברכישה מרוכזת ונפרדת בתחילת השנה.
 13. השתתפות בפרויקטים מעבר לשיעורים הרגילים כגון: הופעות, סמינרים, פעילויות העשרה, קייטנות, סדנאות, כנסי מחול, פסטיבלים, תחרויות מחול, שיעורים של מורים אורחים ורכישת כרטיסים למופע סוף השנה, כרוכים בתשלום נפרד.
 14. מופע סוף שנה מושקע וייחודי יתקיים בתחילת חודש יולי ויהיה מלווה בתשלום נוסף עבור רכישת כרטיסים הכולל: שכירות אולם, הגברה, תאורה, השכרת תלבושות, צוות מוגבר, מהנדס בטיחות, דיילי אולם, נקיון, צילום וידאו וסטילס, אבטחה ועוד.
 15. הסטודיו אחראי על המשתתף בשעות פעילות החוג אליו נרשם המשתתף/ת בלבד.
 16. אין הנהלת הסטודיו אחראית על חפצי ערך שיושארו בלובי או בכל מתחם הסטודיו.
 17. להקת עתודה, להקה ייצוגית ולהקת הבוגרות, יידרשו להשתתף בפרוייקט סדנת העשרה לרקדנים שיתקיים במהלך השנה. פרטים מלאים לגבי תאריך הפרוייקט ימסרו בהמשך. ההשתתפות בפרוייקט הינה חובה. תשלום ייגבה בנפרד סמוך לקיום הסדנה.
 18. חלק מהשיעורים וריקודים מצולמים ולעתים יפורסמו ברשתות החברתיות.
 19. תמונות והודעות בנוגע לפעילויות הרקדנים בחוגים יימסרו דרך קבוצות ווטסאפ. 

דרישות ביגוד

 • טרום בלט גילאי 3-6: בגד גוף ורוד בהיר (בייבי), חצאית ורודה מעל, גרביון ורוד, נעלי בלט לקבוצת הנסיכות בלבד (קב’ פיות לא צריכה לרכוש נעלי בלט), שיער אסוף בגולגול (רשת ורודה).
 • בלט קלאסי: (1)בגד גוף שחור, דגם בגד הגוף לכל קבוצה יפורסם במהלך חודש ספ’. גרביון לבן/ורוד (בהתאם לקבוצה) ונעלי בלט ורודות, שיער אסוף בגולגול (רשת לבנה/שקופה – בהתאם לקבוצה).
 • מודרני: בגד גוף ייצוגי של הקבוצה, טייץ שחור ארוך+קצר, ברכיות.
 • ג’אז היפ הופ: בגד גוף שחור (יש לוודא את סוג הדגם לפי הקבוצה אליה משתייכת הרקדנית), טייץ שחור קצר + ארוך, ברכיות.
 • היפ הופ: חולצת שאפו, מכנסי היפ הופ וסניקרס/נעלי ספורט.
 • בחורף מומלץ עליונית (מעטפה) בצבע שחור. ניתן להגיע לשיעורי הסטודיו עם חולצת שאפו/סווטשרט שאפו מעל לבגדי הריקוד הייצוגיים.

נא להגיע לשיעורים 10 דק’ לפני תחילת השיעור, בתלבושת מסודרת בהתאם לדרישות הביגוד המפורטות, שיער אסוף, ללא תכשיטים.

תשלומים:

 1. התשלום הינו שנתי וישולם בתשלומים חודשיים מראש, החל מחודש ספטמבר-חודש תחילת הפעילות בפועל ועד לחודש יוני כולל (סה”כ 10 חודשים). בעת הרישום יש להסדיר את התשלום עבור כל השנה.
 2. דמי רישום בסך 100 ₪ ייגבו בתשלום חד פעמי בכל תחילת תקופת פעילות ויגבו בעת ההרשמה. בכל מקרה, דמי הרישום, לא יוחזרו אם יבטל הנרשם את השתתפותו במהלך השנה ולא יקוזזו מעלות החוג. 
 3. אופן התשלום:

* אשראי: ניתן לשלם באשראי (ללא ריבית), מספר התשלומים כמספר חודשי ההשתתפות העתידיים. אנו מכבדים כרטיסי אשראי מסוג ויזה, ישראכרט, מאסטרכארד (שהונפקו בישראל). לא מתקבלים כרטיסי אשראי של אמריקן אקספרס ודיינרס.

* מזומן.

 1. הנחה בגובה 5% תינתן למשתתף שני מאותו בית אב (סכום החוג הנמוך מביניהם).אין כפל מבצעים והנחות.

נוהל החזרת כספים וביטולים:

 1. אי השתתפות בשיעורים מכל סיבה שהיא, אינה משחררת את המשתתף מתשלום דמי הלימוד המלאים. לא יינתן זיכוי כספי בגין היעדרות משיעורים, עקב נסיעות או סיבות אחרות זמניות. אין החזר כספי בגין חלקיות חודש. במקרה של הצטרפות מאוחרת התשלום יהיה מיום ההצטרפות ועד למועד סיום החוג בשנת הפעילות.
 2. במקרה של הפסקת לימודים, יש להודיע בכתב להנהלת הסטודיו, (אין הפסקת מנוי והשתתפות בע”פ, בטלפון או במייל). התשלום יגבה עד לסיום חודש הביטול. הביטול יכנס לתוקף מהחודש שלאחריו. (לדוגמא: עבור ביטול חוג בתאריך 10/12 יגבה תשלום עד סוף חודש דצמבר ויבוצע זיכוי עבור חודשים ינואר-יוני). המשתתף יהיה רשאי להמשיך בחוג עד סוף תקופת התשלום, ז”א עד סוף חודש הודעת הביטול.
 3. אין החזר רטרואקטיבי. הנחות למיניהן מתבטלות בעת הביטול. המשתתף יחויב בעלות המלאה של השיעור אליו נרשם.
 4. החזר כספי, בגין הפסקת השתתפות, יימסר להורים בלבד.
 5. במקרה של פציעה, יש להציג אישורים רפואיים החתומים על ידי מוסד רפואי מוכר. הזיכוי במקרה של פציעה כפוף לאישור הרפואי ויינתן בגינו זיכוי לשימוש בתכניות הסטודיו. מובהר בזאת כי לא תוחזר העלות האמורה בצ’ק או באשראי.
 6. במקרה של ביטול עסקה חלקי (זיכוי) באשראי, תבוטל העסקה במלואה ע”י חברת האשראי ובמקומה תבוצע עסקה חדשה על יתרת החובה. 
 7. ניתן לבטל השתתפות עד ה-20/3/21. לאחר תאריך זה לא יתבצעו החזרים כספיים. לאחר התאריך הנ”ל יחויב המשתתף עד סוף שנת הפעילות.
 8. עלות דמי ביטול השתתפות הינה 45 ₪ לעסקה.

נספח לתקופת הקורונה:

 1. במקרה של הגבלת כמות המשתתפים בשיעור, הקבוצה תתפצל בהתאם ושעות הפעילות עלולות להשתנות. במידת הצורך ייתכן והקבוצה תחולק לשני קפסולות כשבשיעור אחד קפסולה אחת תגיע לסטודיו והשניה תצטרף בזום ובשעור שלאחריו יתחלפו הקפסולות. בכל מקרה, לא יהיה החזר כספי או תעריף שונה להשתתפות בזום.
 2. במקרה של סגר כללי על כל המשק, השיעורים ימשיכו להתנהל כרגיל דרך זום, לא יהיה החזר כספי עבור שיעורי זום.
 3. במידה של בידוד פרטני, השיעור ימשיך להתנהל בסטודיו ולתלמיד/ה תהיה אפשרות להמשיך לרקוד מהבידוד דרך זום. לא תהיה אפשרות להחזר כספי.

בברכת שנת ריקודים פוריה ומהנה